Teknik Servis Koşullarımız. Lütfen Dikkatlice Okuyunuz.

Teknik servisimize ürün teslim ederken ürününüzün yanında getirdiğiniz aksesuarları dikkatlice kontrol ederek görevli personelimize teslim ediniz. Size verilen servis formunda yazan aksesuar kısmını inceleyerek eksik yazılan bir aksesuar fark etmeniz halinde lütfen yetkili personele bildirip formun yeniden düzenlemesini talep ediniz. Aksi halde oluşabilecek anlaşmazlıklar da teknik servis formunda belirtilen aksesuarlar teslim edilmiş sayılacaktır.
Servisimize ürün teslim ederken telefon numaranız yetkili personelimiz tarafından doğrulanacak ve kayıt formuna eklenecektir. Yanlış veya hatalı verilen iletişim numaralarından doğacak gecikmelerden firmamız sorumluluk kabul etmeyecektir.
Servisimize teslim ettiğiniz ürünlerinizin arıza tespit süresi en fazla 3 iş günüdür. Hafta sonları (cumartesi-pazar), resmi ve dini tatiller bu sürecin dışındadır. Tarafınıza en geç 3 (üç) iş günü içerisinde onarım maliyeti sözlü veya sms yolu ile bildirilecektir.
Onarım maliyeti 100 TL ve daha altında olan onarım işlemleri, onay beklenmeksizin yapılabilmektedir.
Tarafınıza bildirilen onarım maliyetlerini kabul etmemeniz doğrultusunda (sebep gözetmeksizin) cihazınızı teslim alırken 40 (kırk) Türk Lirası arıza tespit ücreti tarafınızdan tahsis edilecektir.
Servisimize teslim edilen ve arıza tespit sürecinden sonra teslim alınmayan ürünlerin muhafaza süreleri 1 Ay (30 gün) 'dür bu süreç içerisinde teslim alınmayan ürünlerin başına gelebilecek her türlü problemlerden firmamız sorumlu değildir.
Yazılımsal onarımların herhangi bir garanti süresi bulunmayıp tüm yazılımsal işlemler garanti dışında işlem yapılmaktadır. Donanımsal garanti süreleri yedek parça sınıfına giren ürünler haricinde 2 Yıl (24 Ay) olup, yedek parça sınıfına giren sıfır ürünler için 1 Yıl (12 Ay) 'dır. İkinci el ürünlerin garanti süreleri değişkenlik göstermesi nedeni ile tarafınıza bilgilendirme işlem öncesi yapılacaktır.
Eksik veya hatalı belirtilen tüm arızalar nedeni ile oluşabilecek problem ve sorunlardan firmamız sorumlu değildir ve tutulamaz. Bu neden ile ürünlerinizi teslim ederken detaylı arıza bilgilendirmesi yapmanızı rica ederiz.